Kdo jsme?

Jsme rodinná firma z Karlových Varů založená především na čalounickém ateliéru. Díky získaným zkušenostem a požadavkům od zákazníků jsme se postupně začali stále častěji věnovat výrobě čalouněných postelí na zakázku, včetně dodání matrací ušitých na míru našich zákazníků, přizpůsobených jejich individuálním potřebám. 

Tento obor nás baví, a proto jsme se rozhodli mu věnovat samostatně v rámci tohoto eshopu a nově také v showroomu, který najdete v Karlových Varech.  

Jsme zastánci jednoduchosti a funkčnosti, proto v naší nabídce najdete jen takové matrace, které tato kritéria splňují a neslibují jen díky jinak tvarovaným povrchům zázraky například v podobě namasírované šíje. Matrace má být funkční oporou těla při jeho odpočinku, má odvádět přebytečné teplo a splňovat požadavky na tvrdost či měkkost podle přání jeho uživatele. A toho se držíme. 

Jiné požadavky jsou na matrace do penzionů, hotelů a jiných ubytovacích provozů. Zde řešíme individuálně nabídku dle množství a dalších požadavků.

 

Umíme matrace nestandardních rozměrů například do karavanů či obytných vozů, kdy je formát často nepravidelný a nelze jej tedy koupit hotový, ale musí se řešit výrobou na míru.

Čalouněné postele vyrábíme v našem čalounickém ateliéru v Karlových Varech

Velkou vášní je renovaci retro křesel a židlí. V našem showroomu jich vždy pár najdete. Pokud to máte daleko, můžete navštívit naše stránky s eshopem www.fduhacek.cz.

Zrenovovat si ale můžete nechat jakýkoliv, i současný typ čalouněného nábytku.