Čalouněné postele

Čalouněné postele, boxspring postele, čalouněná čela, vše na míru z naší čalounické dílny.

Spánek je základem pro zdravý a pohodový život. Jeho regenerační účinek po náročném dni je potřebný pro nabrání energie a síly pro další den. Nepodceňujte důležitost spánku a nechte si opravdu záležet na výběru vhodné matrace či postele. Design je jen třešnička na dortu, podstatný je právě základ postele – rošt a matrace.

Ať už máte rádi originalitu, nebo máte jasnou představu o vzhledu vaší nové postele, nebo naopak potřebujete inspiraci, neváhejte nás kontaktovat. Máme zkušenosti, nápady a moře vzorníků látek k výběru.

Aktuálně je v naše showroomu k vidění, vyzkoušení a „osahání“ čalouněná postel typu boxspring. Celočalouněná postel má vysoké čelo „ušák“ s efektním vtahováním. Základem postele je spodní box se začalouněnými pružinami, které v podstatě nahrazují rošt. Pružiny mají tu výhodu, že se velmi individuálně přizpůsobí každé části těla podle rozložení hmotnosti. Jako další vrstva je použitá buď taštičková matrace, která skvěle funguje právě se začalouněným průžinovým boxem, vznikne vám tím postel tzv. hotelové typu, neboli kontinentální postel. Druhou variantou je pěnová matrace dle výběru (měkčí, tvrdší, několikazónová, viz nabídka matrací). Jako poslední vrstva se může, ale nemusí, použít tzv. topper. Pěti centimetrová pěna pro doladění celkového dojmu z ležení na posteli.

Pokud preferujete postel s úložným prostorem, může vypadat vaše postel úplně stejně, jen místo zalačalouněných pružin v první vrstvě bude použitý rošt (lamelový, nebo pevný dle vaší preference), ideálně vyklápěcí pro snadnou dostupnost úložného prostoru.

Každá postel je u nás řešena individuálně. Nakonfigurujete si ji přesně podle vašich představ a přání. Vyberete si typ postele, design čela a jeho provedení. Celkovou výšku postele umíme přizpůsobit výběrem matrace.

         

Čalouněná čela postelí

Čalouněné čelo není jen designovým prvkem postele, ale je velmi praktické. Při čtení už si nemusíte opírat polštář o studenou zeď za postelí a lámat si krk a záda. Čelo postele dodá posteli pohodlí, útulnost i praktičnost. Výběr jeho designu je jen na vás. Čelo se dá přidat v podstatě k jakékoli posteli. Může být samostatně stojící, nebo připevněno ke konstrukci postele. V našem čalounickém ateliéru vyrábíme čela na míru. Vy si vybere jeho design, látku a provedení a zbytek už je na nás.

Nabízíme různé typy prošívání, vtahování a zdobení. Níže najdete typy čel, které nabízíme, ale rádi vám zpracujeme nabídku dle vašeho přání.

Ceny jsou za formát čela 180×120 cm.

           

Čelo postele s vtahováním,                                      Hladké čelo postele s rámečkem

rámečkem a ozdobnými hřebíčky                           5 900,- Kč

9 900,- Kč

         

Čelo postele s použitím látky s proševem

(různé typy proševu)

6 900,- Kč

         

Čelo postele se svislými panely                              Čelo postele s proplétáním

9 500,- Kč                                                                   13 900,- Kč

Čelo postele s vtaženými knoflíky

(v barvě čela, v kontrastní barvě, nebo skleněné)

13 900,- Kč

Zobrazen jediný výsledek