Čalouněné dekorativní panely

Hledáte vhodnou funkční dekoraci na prázdné stěny vašeho domova? Zkuste si představit čalouněné panely v různých tvarech a barvách. Funkční znamená příjemné na dotyk, měkké, odhlučňující a zateplující, ochranné a hlavně dekorativní. Záleží jen na vás a vaší fantazii, jakým způsobem tento designový a praktický prvek v interiéru využijete.

V našem čalounickém ateliéru v Karlových Varech, kde tyto panely vyrábíme dle požadavků zákazníků na míru, vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného materiálu, tvaru a barvy. V případě zájmu vám umíme připravit jednodušší vizualizaci.

IMG_20220714_173116

Čalouněné panely mají nespočet možností využití.

K nejčastějším patří čalouněné čelo postele, které je možné poskládat rovnou na zeď nebo na nosnou desku, která se následně přidělá k posteli nebo na zeď.

Velmi často se také čalouněné panely používají jako ochrana zdi, či uživatele k dětské posteli, v dětské herně, či koutku. Vhodnou kombinací barev docílíte hravého vzhledu, který vaše děti baví, to může potvrdit z vlastní zkušenosti.

Velmi vkusná a praktická je také čalouněná předsíňová stěna. Opět může být vyskládána z jednotlivých panelů nebo z jednoho velkého panelu. Kromě estetiky plní také funkci ochrannou.

Díky různým možnostem co do tvaru a barvy panelů lehce vytvoříte designový prvek na stěnu např. v obýváku, ale také v baru či hotelu.

V neposlední řadě je také využijete pro zlepšení akustiky místností a odhlučnění.

IMG_20220714_172943

Kromě nejčastěji využívaných rozměrů, viz nabídka panelů níže, vám umíme vyrobit jakýkoliv jiný rozměr a tvar. Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku a návrh. K základním našim tvarům patří čtverec, obdélník, kosočtverec (diamant), šestihran a kapka. Pro dokončení řady nabízíme tzv. půlky, hlavně u šestihranu a kosočtverce.

Všechny panely jsou vyráběné na zakázku dle požadavků konkrétního zákazníka. Veškeré rozměry, tvary a barvy jsou tedy možné individuálně upravovat dle vašich představ. Doba dodání se pohybuje kolem 10 dní.