Posted on: 30/01/2023 Posted by: Hanka Comments: 0

V čalounickém ateliéru pracujeme s látkami denně. Vybírají si zde látky naši zákazníci pro nábytek, který si u nás nechávají přečalounit, ale i pro svou potřebu a své tvoření doma. Pracujeme s několika dodavateli čalounických, potahových i dekoračních látek, které najdou široké uplatnění jak v interiéru, tak exteriéru nebo ve zdravotnictví. Najdete u nás látky retro, moderní, klasické i historické.


Potřebuje Váš interiér změnu, ale nechcete hned měnit všechen nábytek? Přeci jen byste však nějakou obměnu uvítali? Zkuste použít výraznější potah polštářků, závěsů, nebo jen vybrat jinou barvu sedáků židlí… Změna bude rychlá a interiér dostane úplně jiný šmrnc a náboj. 

Když koupíte sedačku, je to investice na několik let a interiér zůstává neměnný. Na sedačku ale patří polštářky… A tady je prostor pro barevnou hravost, možnost vybrat vzor, materiál i tvar. Látky v interiéru dodávají pocit tepla, dotváří jeho atmosféru a dělají domov domovem. Závěsy zase dodají interiéru hloubku a tvář. 

Navštivte náš showroom a vyberte si látku, která osvěží váš domov. Ideálně přijďte osobně do naší vzorkovny v Karlových Varech, Staré Roli, kde můžete v klidu vybírat z velkého množství materiálů, barev, vzorů a dodavatelů. 

Pokud to k nám máte dál, zavolejte, podělte se s námi o vaši představu a my vám vzorníky nafotíme a rádi poradíme s vhodným materiálem pro vaše účely. 

Nabízíme potahové a dekorační látky české i zahraniční výroby, například anglické či italské. 

Dodavatel potahových a dekoračních látek od světových výrobců, včetně koženek, určených pro čalounění nábytku, ale i pro venkovní použití či pro využití ve zdravotnictví. 

Český výrobce stylových potahových a dekoračních látek, to je Kolovrat. Odebíráme od něj především gobelínové látky, starožitné a historické látky, látky antik a repliky historických tkanin. 


Český textilní výrobce potahových látek moderního i klasického vzhledu, které využijete při čalounění nábytku, výrobě závěsů i polštářů. 

Největší dodavatel potahových látek v ČR, od kterého objednáváme především koženky, outdoorové látky, autolátky a autokoženky. 


Exkluzivní dekorační a potahové látky z Anglie nabízí klasické i moderní potisky, samet, jedno i vícebarevné kombinace. Složení je s velkým podílem viskózy a bavlny.  

Další anglický výrobce látek v naší nabídce je Kirkby Design, který nabízí potahové látky v moderním stylu s vysoce kvalitním zpracováním příjemným na dotek.


Strukturované látky britské značky, které jsou velmi účelné a mají všestranné využití pro malý i velký nábytek.